Flag Flag Flag Flag
Abbildung

PROSZĘ SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ

W naszym zespole połączyliśmy dla Państwa fachowe kompetencje i doświadczenie! Wdrożony zespół w przedsiębiorstwie, które od ponad 60 lat postępuje zgodnie z przejrzystą strategią: praca z zastosowaniem wartości.

W przypadku zapytań lub pozyskania dalszych informacji na temat naszych produktów, jesteśmy osobiście do Państwa dyspozycji. Proszę skorzystać z naszego osobistego serwisu i profitować  dzięki naszym kompetencjom i doświadczeniu. Chętnie Państwu doradzimy!

Weinreich Dr. Bernd Weinreich
Kierownik działu
artykułów spożywczych
Tel: +49 5461 9303-778
b.weinreich@leibergmbh.de
Kreutzer Karolin Kreutzer
Menadżer ds.klientów kluczowych
artykułów spożywczych EMEA
Tel: +49 5461 9303-704
k.kreutzer@leibergmbh.de
Auel Barbara Auel
Obsługa techniczna i prawna
Artykuły spożywcze
Tel: +49 5461 9303-71
b.auel@leibergmbh.de
Prause Claudia Prause
Sprzedaż
Żywność - Wielka Brytania,USA i Azja-Pacyfik
Tel: +49 5461 9303-33
c.prause@leibergmbh.de
Renzenbrink Maren Renzenbrink
Sprzedaż
Artykuły spożywcze EMEA
Tel: +49 5461 9303-782
m.renzenbrink@leibergmbh.de
Blank Jana Blank
Marketing Żywność
Tel: +49 5461 9303-781
j.blank@leibergmbh.de
Tobias
Regionalny Koordynator Sprzedaży
Asia Pacific
Tel: +62 811 104 6154
t.tobias@leibergmbh.de
wstecz