Flag Flag Flag Flag

Osoby kontaktowe ze zdjęciem

Zarząd
von Laer Michael von Laer
Prezes Zarządu
Tel: +49 5461 9303-10
m.vonlaer@leibergmbh.de
Lobenberg Franz Lobenberg
Kierownik Finansowy i Kadrowy
Tel: +49 5461 9303-31
f.lobenberg@leibergmbh.de
Weinreich Dr. Bernd Weinreich
Kierownik działu
artykułów spożywczych
Tel: +49 5461 9303-778
b.weinreich@leibergmbh.de
Jungbluth Nikolaus Jungbluth
Kierownik działu
żywienia zwierząt
Tel: +49 5461 9303-16
n.jungbluth@leibergmbh.de
Hagemann Eike Hagemann
Kierownik działu zdrowia
Tel: +49 5461 9303-37
e.hagemann@leibergmbh.de
Beckmann Oliver Beckmann
Kierownik działu
technicznego & produkcji
Tel: +49 5461 9303-40
o.beckmann@leibergmbh.de
Stork-Bohmann Christian Stork-Bohmann
Asystent zarządu
Tel: +49 5461 9303-665
c.stork-bohmann@leibergmbh.de
Badania & rozwój/zapewnienie jakości
Haag Rainer Haag
Kierownik działu
zapewnienia jakości
Tel: +49 5461 9303-41
r.haag@leibergmbh.de
van Putten Dr. Anton van Putten
Kierownik działu
badań & rozwoju
Tel: +49 5461 9303-664
a.vanputten@leibergmbh.de
Zaopatrzenie & logistyka
Peltzer Beate Peltzer
Kierowniczka działu
zaopatrzenia & logistyki
Tel: +49 5461 9303-27
b.peltzer@leibergmbh.de
Böhmann Doris Böhmann
Zakup
drożdży browarnianych
Tel: +49 5461 9303-11
d.boehmann@leibergmbh.de
Maas Christian Maas
Zaopatrzenie
Tel: +49 5461 9303-12
c.maas@leibergmbh.de
Weiß Carina Weiß
Zaopatrzenie
Tel: +49 5461 9303-755
c.weiss@leibergmbh.de
Hontzia Berthold Hontzia
Logistyka
Tel: +49 5461 9303-44
b.hontzia@leibergmbh.de
Spółka zależna w Polsce
Ostaszewski Piotr Ostaszewski
Kierownik zakładu w Polsce
Tel: +48 242510360
p.ostaszewski@leiberspzoo.pl
Danuta Ożarek
Dystrybucja i Logistyka
Tel: +48 242510360
d.ozarek@leiberspzoo.pl
Sobieraj Dr inż. Andrzej Sobieraj
Przedstawiciel handlowy
Tel: +48 695122505
a.sobieraj@leiberspzoo.pl
Spółka zależna w Rosji
Dr. Ewald Ewering
Osoba kontaktowa w Rosji
Tel: +7 49525839-09
ewering@co.ru
Stork-Bohmann Christian Stork-Bohmann
Osoba kontaktowa w Niemczech
Tel: +49 5461 9303-665
c.stork-bohmann@leibergmbh.de