Flag Flag Flag Flag

Osoby kontaktowe ze zdjęciem

Zarząd
von LaerMichael von Laer
Prezes Zarządu
Tel: +49 5461 9303-10
m.vonlaer@leibergmbh.de
LobenbergFranz Lobenberg
Kierownik Finansowy i Kadrowy
Tel: +49 5461 9303-31
f.lobenberg@leibergmbh.de
WeinreichDr. Bernd Weinreich
Kierownik działu
artykułów spożywczych
Tel: +49 5461 9303-778
b.weinreich@leibergmbh.de
JungbluthNikolaus Jungbluth
Kierownik działu
żywienia zwierząt
Tel: +49 5461 9303-16
n.jungbluth@leibergmbh.de
HagemannEike Hagemann
Kierownik działu zdrowia
Tel: +49 5461 9303-37
e.hagemann@leibergmbh.de
BeckmannOliver Beckmann
Kierownik działu
technicznego & produkcji
Tel: +49 5461 9303-40
o.beckmann@leibergmbh.de
Stork-BohmannChristian Stork-Bohmann
Asystent zarządu
Tel: +49 5461 9303-665
c.stork-bohmann@leibergmbh.de
Badania & rozwój/zapewnienie jakości
LüdemannAgnes Lüdemann
Kierownik działu
zapewnienia jakości
Tel: +49 5461 9303-41
a.luedemann@leibergmbh.de
van PuttenDr. Anton van Putten
Kierownik działu
badań & rozwoju
Tel: +49 5461 9303-664
a.vanputten@leibergmbh.de
Zaopatrzenie & logistyka
WarnsRolf Warns
Kierowniczka działu
zaopatrzenia & logistyki
Tel: +49 5461 9303-391
r.warns@leibergmbh.de
BöhmannDoris Böhmann
Zakup
drożdży browarnianych
Tel: +49 5461 9303-11
d.boehmann@leibergmbh.de
MaasChristian Maas
Zaopatrzenie
Tel: +49 5461 9303-12
c.maas@leibergmbh.de
WeißCarina Weiß
Zaopatrzenie
Tel: +49 5461 9303-755
c.weiss@leibergmbh.de
HontziaBerthold Hontzia
Logistyka
Tel: +49 5461 9303-44
b.hontzia@leibergmbh.de
Spółka zależna w Polsce
OstaszewskiPiotr Ostaszewski
Kierownik zakładu w Polsce
Tel: +48 242510360
p.ostaszewski@leiberspzoo.pl
Danuta Ożarek
Dystrybucja i Logistyka
Tel: +48 242510360
d.ozarek@leiberspzoo.pl
SobierajDr inż. Andrzej Sobieraj
Przedstawiciel handlowy
Tel: +48 695122505
a.sobieraj@leiberspzoo.pl
Spółka zależna w Rosji
Dr. Ewald Ewering
Osoba kontaktowa w Rosji
Tel: +7 49525839-09
ewering@co.ru
Stork-BohmannChristian Stork-Bohmann
Osoba kontaktowa w Niemczech
Tel: +49 5461 9303-665
c.stork-bohmann@leibergmbh.de