Flag Flag Flag Flag

Osoby kontaktowe ze zdjęciem

Zarząd
Schmidt-AnkumBernd Schmidt-Ankum
Prezes Zarządu
Tel: +49 5461 9303-11
b.schmidt-ankum@leibergmbh.de
KlausmeyerGilbert Klausmeyer
Prezes Zarządu
Tel: +49 5461 9303-11
g.klausmeyer@leibergmbh.de
WeinreichDr. Bernd Weinreich
Kierownik działu
artykułów spożywczych
Tel: +49 5461 9303-778
b.weinreich@leibergmbh.de
JakubowskiHelge Jakubowski
Kierownik działu
żywienia zwierząt
Tel: +49 173 5255534
h.jakubowski@leibergmbh.de
BeckmannOliver Beckmann
Kierownik działu
technicznego & produkcji
Tel: +49 5461 9303-40
o.beckmann@leibergmbh.de
Stork-BohmannChristian Stork-Bohmann
Dyrektor Corporate Development & zależne
Tel: +49 5461 9303-665
c.stork-bohmann@leibergmbh.de
MelzerDr. Guido Melzer
Kierownik działu Life Science
Tel: +49 5461 9303-722
g.melzer@leibergmbh.de
Badania & rozwój/zapewnienie jakości
LüdemannAgnes Lüdemann
Kierownik działu
zapewnienia jakości
Tel: +49 5461 9303-41
a.luedemann@leibergmbh.de
Zaopatrzenie & logistyka
WarnsRolf Warns
Kierownik działu
zaopatrzenia & logistyki
Tel: +49 5461 9303-391
r.warns@leibergmbh.de
PeltzerBeate Peltzer
Strategicznych zakupów surowców
Tel: +49 5461 9303-27
b.peltzer@leibergmbh.de
HolsteinJanina Holstein
Zaopatrzenie
Tel: + 49 5461 9303-752
j.holstein@leibergmbh.de
MaasChristian Maas
Zaopatrzenie
Tel: +49 5461 9303-12
c.maas@leibergmbh.de
WeißCarina Weiß
Zaopatrzenie
Tel: +49 5461 9303-755
c.weiss@leibergmbh.de
HontziaBerthold Hontzia
Logistyka
Tel: +49 5461 9303-44
b.hontzia@leibergmbh.de
PaulAlexander Paul
Logistyka
Tel: +49 5461 9303-703
a.paul@leibergmbh.de
Spółka zależna w Polsce
OstaszewskiPiotr Ostaszewski
Kierownik zakładu w Polsce
Tel: +48 242510360
p.ostaszewski@leiberspzoo.pl
Danuta Ożarek
Dystrybucja i Logistyka
Tel: +48 242510360
d.ozarek@leiberspzoo.pl
SobierajDr inż. Andrzej Sobieraj
Przedstawiciel handlowy
Tel: +48 695122505
a.sobieraj@leiberspzoo.pl
Stork-BohmannChristian Stork-Bohmann
Osoba kontaktowa w Niemczech
Tel: +49 5461 9303-665
c.stork-bohmann@leibergmbh.de
Spółka zależna w Rosji
Aleksandr Gumeniuk
Osoba kontaktowa w Rosji
Tel: +7 4842 2216 57
sales@leiberooo.ru
Stork-BohmannChristian Stork-Bohmann
Osoba kontaktowa w Niemczech
Tel: +49 5461 9303-665
c.stork-bohmann@leibergmbh.de