Flag Flag Flag Flag
Abbildung UnternehmenAbbildung Unternehmen

PROSZĘ SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ

W naszym zespole połączyliśmy dla Państwa fachowe kompetencje i doświadczenie! Wdrożony zespół w przedsiębiorstwie, które od ponad 60 lat postępuje zgodnie z przejrzystą strategią: praca z zastosowaniem wartości.

Jeżeli macie Państwo dalsze pytania lub potrzebujecie dalszych informacji o naszych produktach, to oczywiście osobiście jesteśmy do Państwa dyspozycji. Proszę skorzystać z naszego osobistego serwisu i profitować dzięki naszym kompetencjom i doświadczeniu. Chętnie Państwu doradzimy!

Kierownictwo działu
JakubowskiHelge Jakubowski
Kierownik działu
żywienia zwierząt
Tel: +49 173 5255534
h.jakubowski@leibergmbh.de
Uszlachtnione produkty drożdżowe / sprzedaż przez pracowników wewnętrznych
DüvelMarion Düvel
Marketing i sprzedaż
żywienie zwierząt
Tel: +49 5461 9303-23
m.duevel@leibergmbh.de
Uszlachetnione produkty drożdżowe / sprzedaż przez pracowników zewnętrznych
FärberMoritz Färber
Sprzedaż - żywienie zwierząt
Niemcy Północne
Tel: +49 173 5255591
m.faerber@leibergmbh.de
GötzMarkus Götz
Sprzedaż - żywienie zwierząt
Południowe Niemcy
Tel: +49 173 5255570
m.goetz@leibergmbh.de
LaurenzenGünter Laurenzen
Doradztwo i dystrybucja Rolnicy
Niemcy Wschodnie
Tel: +49 151 14232209
g.laurenzen@leibergmbh.de
Schulze OsthoffJan-Dirk Schulze Osthoff
Doradztwo i dystrybucja Rolnicy
Północno-zachodnie Niemcy
Tel: +49 175 9936197
j.schulzeosthoff@leibergmbh.de
KühlweinDr. Holger Kühlwein
Key Account Manager
Ryby
Tel: +49 173 5255293
h.kuehlwein@leibergmbh.de
BissotDr. Thomas Bissot
Key Account Manager
Petfood
Tel: +49 1520 9395422
t.bissot@leibergmbh.de
KonchakovaDr. Elena Konchakova
Key Account Manager
Rosja & Wschodnia Europa
Tel: +7 964 774 30 72
e.konchakova@leibergmbh.de
P. JayaprasadDr. Pradeep P. Jayaprasad
Regionalny Koordynator Sprzedaży Asia Pacific
Tel: +66 610 132 333
pradeep@leibergmbh.de
Uszlachetnione produkty drożdżowe / Leiber Polen
SobierajDr inż. Andrzej Sobieraj
Przedstawiciel handlowy
Tel: +48 695122505
a.sobieraj@leiberspzoo.pl
Danuta Ożarek
Dystrybucja i Logistyka
Tel: +48 242510360
d.ozarek@leiberspzoo.pl
Zarządzanie produktem/Marketing
RakebrandtMaike Rakebrandt
Senior Product Management
Menadżer produktów zwierzęta towarzyszące - Equine & Zwierze
Tel: +49 5461 9303-750
m.rakebrandt@leibergmbh.de
ReismannMarie-Christin Reismann
Menedżerstwo produktami
żywy inwentarz - Trzoda chlewna
Tel: +49 5461 9303-774
m.reismann@leibergmbh.de
BisestiPetra Bisesti
Menedżerstwo produktami
żywy inwentarz - przeżuwacze
Tel: +49 5461 9303-748
p.bisesti@leibergmbh.de
MörlerKaren Mörler
Marketing żywienie zwierząt
Tel: +49 5461 9303-754
k.moerler@leibergmbh.de
Serwis techniczny
FrericksDr. Jan Frericks
Obsługa techniczna i prawna
żywienie zwierząt
Tel: +49 5461 9303-15
j.frericks@leibergmbh.de
Rozwój produktów
GroßheiderDr. Claudia Großheider
Rozwój produktów żywienie zwierząt
Tel: +49 152 09395441
c.grossheider@leibergmbh.de
Handel młótem browarnianym /kierownictwo zespołu
WallheinkeCord Wallheinke
Dystrybucja handel młótem browarnianym & produktami ubocznymi
Tel: +49 5461 9303-20
c.wallheinke@leibergmbh.de
Handel młótem browarnianym /sprzedaż przez pracowników wewnętrznych
EilersAntonius Eilers
Handel i Dystrybucja
młótem browarnianym
Tel: +49 170 9911980
a.eilers@leibergmbh.de
RahnBernd Rahn
Handel i Dystrybucja
młótem browarnianym
Tel: +49 173 5255540
b.rahn@leibergmbh.de
Marketing & Dystrybucja młota browarnianego & produktów ubocznych
BöhmannDoris Böhmann
Marketing & Dystrybucja
młota browarnianego & produktów ubocznych
Tel: +49 5461 9303-22
d.boehmann@leibergmbh.de
wstecz