Flag Flag Flag Flag
Abbildung UnternehmenAbbildung Unternehmen

PROSZĘ SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ

W naszym zespole połączyliśmy dla Państwa fachowe kompetencje i doświadczenie! Wdrożony zespół w przedsiębiorstwie, które od ponad 60 lat postępuje zgodnie z przejrzystą strategią: praca z zastosowaniem wartości.

Jeżeli macie Państwo dalsze pytania lub potrzebujecie dalszych informacji o naszych produktach, to oczywiście osobiście jesteśmy do Państwa dyspozycji. Proszę skorzystać z naszego osobistego serwisu i profitować dzięki naszym kompetencjom i doświadczeniu. Chętnie Państwu doradzimy!

Kierownictwo działu
JungbluthNikolaus Jungbluth
Kierownik działu
żywienia zwierząt
Tel: +49 5461 9303-16
n.jungbluth@leibergmbh.de
Uszlachetnione produkty drożdżowe / sprzedaż przez pracowników zewnętrznych
MorhardFlorian Morhard
Menadżer do spraw kluczowych
Team Leader Niemcy
Tel: +49 173-5255534
f.morhard@leibergmbh.de
Schulze ZurmussenHelene Schulze Zurmussen
Sprzedaż - żywienie zwierząt
Niemcy Północne
Tel: +49 173 5255591
h.schulzezurmussen@leibergmbh.de
KühlweinDr. Holger Kühlwein
Menadżer do spraw kluczowych
Ryby
Tel: +49 173 5255293
h.kuehlwein@leibergmbh.de
BissotDr. Thomas Bissot
Menadżer do spraw kluczowych
Petfood
Tel: +49 1520 9395422
t.bissot@leibergmbh.de
KonchakovaDr. Elena Konchakova
Sprzedaż pasz dla zwierząt
Rosja
Tel: +7 964 774 30 72
e.konchakova@leibergmbh.de
Padmaja JayaprasadDr. Pradeep Padmaja Jayaprasad
Regionalny Koordynator Sprzedaży Asia Pacific
Tel: +66 610 132 333
p.padmaja-jayaprasad@leibergmbh.de
Uszlachtnione produkty drożdżowe / sprzedaż przez pracowników wewnętrznych
DüvelMarion Düvel
Marketing i sprzedaż
żywienie zwierząt
Tel: +49 5461 9303-23
m.duevel@leibergmbh.de
PapenbrockClaudia Papenbrock
Marketing i sprzedaż
żywienie zwierząt
Tel: +49 5461 9303-751
c.papenbrock@leibergmbh.de
Zarządzanie produktem/Marketing
RakebrandtMaike Rakebrandt
Menadżer produktów
zwierzęta towarzyszące (Equine/Zwierze)
Tel: +49 5461 9303-750
m.rakebrandt@leibergmbh.de
ReismannMarie-Christin Reismann
Menadżer produktów
żywy inwentarz (Monogastrycznym)
Tel: +49 5461 9303-774
m.reismann@leibergmbh.de
HinrichsenImke Hinrichsen
Menadżer produktów
żywy inwentarz (Przeżuwacze)
Tel: +49 5461 9303-748
i.hinrichsen@leibergmbh.de
MörlerKaren Mörler
Marketing żywienie zwierząt
Tel: +49 5461 9303-754
k.moerler@leibergmbh.de
Serwis techniczny
FrericksDr. Jan Frericks
Obsługa techniczna i prawna
żywienie zwierząt
Tel: +49 5461 9303-15
j.frericks@leibergmbh.de
Rozwój produktów
PolsterElena Polster
Junior produktu deweloper żywienie zwierząt
Tel: +49 5461 9303-747
e.polster@leibergmbh.de
Handel młótem browarnianym /kierownictwo zespołu
WallheinkeCord Wallheinke
Dystrybucja handel młótem browarnianym & produktami ubocznymi
Tel: +49 5461 9303-20
c.wallheinke@leibergmbh.de
Handel młótem browarnianym /sprzedaż przez pracowników wewnętrznych
BöckermannBernard Böckermann
Handel i Dystrybucja
młótem browarnianym
Tel: +49 5461 9303-21
b.boeckermann@leibergmbh.de
EilersAntonius Eilers
Handel i Dystrybucja
młótem browarnianym
Tel: +49 170 9911980
a.eilers@leibergmbh.de
RahnBernd Rahn
Handel i Dystrybucja
młótem browarnianym
Tel: +49 173 5255540
b.rahn@leibergmbh.de
Marketing & Dystrybucja młota browarnianego & produktów ubocznych
Katharina Heinecke
Marketing & Dystrybucja
młota browarnianego & produktów ubocznych
Tel: +49 5461 9303-22
k.heinecke@leibergmbh.de
wstecz